Mircea Lucescu a făcut din nou infarct, în această diminineață, și a fost transferat la Terapie Intensivă. Fostul selecționare urma să fie externat, chiar în cursul zilei de azi.
Veste de ultimă oră despre Mircea Lucescu: surse medicale susțin pentru ProSport că fostul selecționer a suferit un infarct în această dimineață, la spital! Conform unor surse, în cursul zilei de astăzi antrenorul urma să plece acasă.
Potrivit ultimelor informaţii, el a fost mutat de la secţia de cardiologie în această dimineaţă. În aceste momente, Lucescu s-ar afla la Terapie Intensivă.
După meciul cu Turcia, lui Lucescu i s-a făcut rău la antrenament. Tehnicianul a fost supus apoi unei coronarografii, în urma căreia doctorii au luat decizia de a-i monta un defibrilator. Operația a avut loc la Spitalul Universitar la începutul săptămânii. Situaţia lui medicală părea să se stabilizeze.
Știre în curs de actualizare.
The post Mircea Lucescu a făcut, din nou, infarct! Este la Terapie Intensivă first appeared on DNAmedia.






Comments are closed for this post.