Ce ”supărat” e Cabral după divorț! Suferă… de nu mai poate! E sufletul petrecerii! 

Publicat:

Au oficializat despărțirea după aproape două decenii împreună, iar mulți s-ar fi așteptat ca el să tragă storurile, să dispară o perioadă sau măcar să încerce să se regăsească pe el. Ei bine… Cabral pare că a bifat alt scenariu. Unul cu muzică tare, voie bună și multă energie! Avem imagini tari cu prezentatorul TV! La final, ne puteți spune voi dacă pare să sufere sau nu!

Cât de bine se simte Cabral! Nici n-ai zice că trece printr-un divorț!

La doar două săptămâni după ce el și Andreea Ibacka au confirmat public că merg pe drumuri separate, paparazzii noștri l-au surprins pe prezentator într-un context care i-ar putea lua prin surprindere pe cei care își imaginau că stă acasă și oftează în pernă. Nici vorbă! Cabral era prezent la o petrecere unde știa exact ce are de făcut: să se simtă bine.

Și nu doar puțin. Ci din plin! În imaginile surprinse de paparazzii atacpersoana.ro, Cabral apare cu zâmbetul până la urechi, complet prins de atmosferă. Tricou alb, ochelari de vedere, mărgele la gât și chef de viață cât pentru toată lumea! La cât de înalt este, nici nu aveai cum să-l ratezi din mulțime. Mai ales că nu stătea într-un colț, retras și gânditor.

Din contră! Prezentatorul era conectat la vibe-ul petrecerii, discuta cu diferite persoane, râdea și se mișca pe ritmuri ca un om care, cel puțin pentru câteva ore, a pus orice grijă pe pauză. Simțea muzica prin toți porii, fără inhibiții. Dacă nu știai prin ce trece în plan personal, ai fi zis că omul a venit direct din concediu, nu dintr-o perioadă delicată.

La un moment dat, Cabral s-a retras într-o parte și a stat de vorbă cu doi bărbați. Relaxat, atent, prezent în discuție. Nicio urmă de tensiune sau apăsare. Dimpotrivă, părea perfect integrat în atmosferă și foarte bine dispus.

Au divorțat în urmă cu două săptămâni

Totul vine la scurt timp după ce el și Andreea Ibacka au anunțat oficial despărțirea, după mai bine de 18 ani de relație. Mesajul transmis de actriță a pus capăt zvonurilor care circulau în ultimele săptămâni și a clarificat că între ei nu a existat un scandal ascuns.

Nu există un scandal ascuns. Nu există trădări spectaculoase, violență, vinovați sau povești murdare, așa cum a vehiculat presa de scandal în ultimele zile. Există doar doi oameni care, după aproape două decenii împreună, au ajuns să se piardă unul de celălalt”, a transmis Andreea Ibacka.

Atunci, cei doi au explicat că prioritatea lor rămân copiii, Namiko și Tiago, și că vor continua să fie o echipă când vine vorba despre familie.

Cea mai mare responsabilitate și prioritate a noastră rămân copiii noștri. Vom continua să le oferim amândurora stabilitate, iubire și siguranță”, au transmis cei doi.

Până una-alta, Cabral pare că nu și-a pus viața pe pauză.

Cele mai noi

ARTICOLE SIMILARE

Parteneri